Strona głównaUrodaWskazówki dotyczące wyboru idealnego połysku dla twoich ust

Wskazówki dotyczące wyboru idealnego połysku dla twoich ust

Należy pamiętać, że doskonałość to dziesięć procent inspiracji i dziewięćdziesiąt dziewięć procent pocenia. Zatem szukanie błyszczyka, który najlepiej pasuje do koloru ust i odcienia, jaki się ma, to wysiłek, który wymaga cierpliwości, wytrwałości i odrobiny (trochę szczęścia) szczęścia. Mamy nadzieję, że poniższe wskazówki pozwolą lepiej odkryć błyszczyk, który najlepiej pasuje do ust, które masz na sobie.

1. Bądź otwarty, nie zapomnij eksperymentować!

Istnieje wiele marek błyszczyków, a ceny każdego z nich są różne. Błyszczyk do ust o wartości 20 zł kupiony w pobliskiej aptece, niekoniecznie jest gorszej jakości niż w przypadku pudla połysku o pojemności 60 zł. Wargi mogły tylko docenić fakturę, gładkość, jedwabistość połysku lub odczuwać jego ciężkość, lepkość lub nieprzyjemność. Małe wargi dbają o to, ile kosztuje błyszczyk lub gdzie został kupiony. Mimo, że wysokiej klasy wargi błyszczy czasami oferują super-lśniące uczucie, że prawie ślizgają się rozkosznie na wargach, nie ma też zbyt drogich błyszczyków, takich jak Bonne Bell, które mogłyby dać markom z wyższej półki szansę na swoje pieniądze. Etykieta to nie wszystko. Czasami wspaniałe znalezisko można znaleźć w marketach. Spróbuj szczęścia, wygraj lub przegraj, wszystko warte dolara. Ale jeśli kupujesz w drogerii, upewnij się, że przeprowadzono obszerne badania na produkcie do nabłyszczania, który rozważasz, ponieważ apteki nie oferują żadnych testerów.

2. Błyszczyk nie jest wieczny

– Zastosuj ponownie, aby zachować barwnik

– Niektóre marki, nawet najlepsze, zanikają po kilku godzinach

– Niektórzy ludzie naprawdę nie lubią wrażenia ciężkiego połysku

– Oceniaj według koloru ust, nie kogoś innego

3. Wskazówki dotyczące wyboru

Pamiętaj, aby wybrać błyszczyk w zależności od koloru ust, ponieważ kolor twoich ust automatycznie wpływa na kolor nałożonego połysku. Nigdy nie wybieraj w oparciu o to, jak dobry lub zły wygląda błyszczyk na Jennifer Anniston lub Angelina Jolie. Jennifer ma cienkie blade usta, podczas gdy Angelina ma pełne rozdarcie. Oczywiście, wasze jest podobnie jak świat, jeśli nie lepszy. Kolory błyszczyków wyglądają różnie na różnych rodzajach ludzi. Własny kolor warg odgrywa ważną rolę, ponieważ zabłyśnie twój naturalny kolor warg. Czyli twój naturalny odcień ust, pigmentacja błyszczyka, jak wygodne jest po nałożeniu i cokolwiek to jest, czego szukasz na błyszczyk. Oczywiście jest to tak wyjątkowe, indywidualne i spersonalizowane, jak mogłoby być.

4. Nie wszystko, co błyszczy, jest dobre

Niezależnie od tego, jak świetnie wygląda, upewnij się, że błyszczyk nakładany na usta jest wygodny, jakby prawie nie było. Blask brokatu, który wydaje się kruchy lub ostry, nie powinien być tolerowany przez usta lub przez ciebie. Nie bój się go zwrócić do sklepu i grzecznie wyjaśnić sprzedawcy sklepu lub – najlepiej – kierownikowi sklepu twój problem. Powinien zostać wymieniony na inną, mniej groteskową rurkę. Ale jeśli ten sam problem będzie trwał, być może nadszedł czas, aby zmienić na inną markę, szczególnie taką, która nie ma zbytniego blasku, który boli.

Bądź realistką, błyszczyk nadaje ustom gładki połysk, nie zapewnia nikomu nadających się do policzków miękkich warg. Balsamy do ust to robią. Balsamy nie są błyszczące. Ale sprawia, że ​​usta czują się miękkie. Przed nałożeniem błyszczyka nałóż najpierw balsam na usta, aby nawilżyć usta. Połysk powinien być – zgadłeś – błyszczący. Jeśli nie, odbierz się do sklepu lub sklepu, w którym został kupiony, masz kupić produkt, który kupiłeś.

________________________________________________________________________
ARTYKUŁ SPONSOROWANY | Drogi czytelniku powyższy artykuł może być materiałem reklamowym (artykułem sponsorowanym), który został napisany lub zlecony przez reklamodawcę. 

Więcej artykułów

Popularne