Strona głównaUrodaFloating rzeszów

Floating rzeszów

Floating to najlepsza forma relaksu dla wszystkich tych, którzy potrzebują pełnego zresetowania swojego ciała i umysłu. Floating rzeszów pozwala całkowicie rozluźnić mięśnie. Wprowadza nasze ciało w stan absolutnego relaksu i błogiego odpoczynku. Swoją nieziemską moc zawdzięcza zabiegom odbywającym się w wodzie. Takie połączenie okazało się absolutnym hitem w medycynie naturalnej.

Floating najprostszym sposobem na stres.

Terapia floatingiem niweluje, aż 90% negatywnych bodźców zewnętrznych, które odpowiadają za stresujący tryb życia. Ciało unoszące się na powierzchni wody, zostaje wprowadzone w stan odprężenia, który podobny jest do stanu lewitacji. Dzięki takim rozwiązaniom nasz organizm jest w stanie dużo szybciej się zregenerować i powrócić do stanu pełnej energii. Floating rzeszów to najlepszy sposób na jednoczesne odprężenie ciała i umysłu. Sprawia, że napięcie, które towarzyszy nam na co dzień rozpływa się wraz z falującą wodą. Seans, który odbywa się w specjalnej kapsule z wodą i leczniczym roztworem soli Epsom ma za zadanie zniwelować odczuwany ból. Podczas trwającego seansu, zmysły człowieka wyłączają się i wchodzi się w etap całkowitego, wewnętrznego wyciszenia i spokoju.

Floating to największe korzyści dla ciała i umysłu.

Floating po polsku oznacza po prostu ‘unoszący się’. Seans floatingu rzeszów odbywa się w specjalnie do tego przygotowanych kapsułach odpływowych. Celem zabiegu jest unoszenie się na wodzie, w zupełnym odcięciu od napływających z każdej strony bodźców zewnętrznych, negatywnie wpływających na nasze zmysły. Temperatura wody dostosowana jest do temperatury ciała, dzięki czemu w szybkim czasie uczestnik seansu przestaje odczuwać różnice między temperaturą swojego organizmu, a temperaturą wody. Można odnieść wrażenie, że ciało unosi się w powietrzu, a co za tym idzie osiągany jest efekt głębokiego relaksu. Seans floatingu dopasowany jest do indywidualnych potrzeb każdego uczestnika. Każda kapsuła znajduje się w oddzielnym pomieszczeniu, co zapewnia całkowitą intymność i sprawia, że uczestnik zostaje pozostawiony sam w stanie zupełnego odprężenia.

________________________________________________________________________
ARTYKUŁ SPONSOROWANY | Drogi czytelniku powyższy artykuł może być materiałem reklamowym (artykułem sponsorowanym), który został napisany lub zlecony przez reklamodawcę. 

Więcej artykułów

Popularne