Strona głównaUncategorizedWyjątkowe kosmetyki dla wyjątkowych potrzeb Twojej skóry

Wyjątkowe kosmetyki dla wyjątkowych potrzeb Twojej skóry

Skóra każdego z nas jest wyjątkowa i wymaga specjalnej pielęgnacji. Zdajemy sobie sprawę jak wiele szkodliwych czynników wpływa na Twoją cerę. Dlatego postanowiliśmy Ci pomóc wprowadzając na rynek serię produktów, które wywarły na nas ogromne wrażenie podczas targów kosmetycznych w Hamburgu. Jesteśmy jedynymi dystrybutorami kosmetyków naturalnych zawierających aktywny składnik Spiralin® w Polsce. Nasza oferta skierowana jest zarówno dla Klientów indywidualnych jak i dla gabinetów kosmetycznych, klinik medycyny estetycznej, centr odnowy biologicznej.

Jeden składnik wiele możliwości

Sekretem naszych kosmetyków jest aktywny składnik Spiralin® pozyskiwany z mikroalgi gatunku spirulina platensis. Jednego z najstarszych organizmów na Ziemi, który wytworzył naturalne mechanizmy obronne przed wirusami, bateriami a także grzybami.

Szerokie zastosowanie aktywnego składnika Spiralin® w kosmetologii wynika z jego wielu różnorodnych właściwości, do których należą:

  • ochrona przed UVA i UVB
  • przyspieszenie regeneracji uszkodzony komórek skóry
  • ochrona przed wirusami, bakteriami i grzybami

Systematyczność, profilaktyka i dobre nawyki

Substancje aktywne pozyskiwane z mikroalgi poprawiają kondycję skóry. Szerokie zakres właściwości aktywnego składnika Spiralin® pozwalają na jego uniwersalne zastosowanie. Naturalne kosmetyki wzbogacone o substancję aktywną wspomagają codzienną pielęgnację cery suchej i trądzikowej. Dodatkowo Spiralin® stosuje się przy problemach związanych z atopowym zapaleniem skóry a także walce z wirusem opryszczki czy brodawczaka potocznie zwanym kurzajkami. Ponadto substancja aktywna zwalcza grzybicę skóry jak i paznokci. Należy również pamiętać jak istotna jest profilaktyka, która minimalizuje ryzyko nawrotu infekcji wywołanej przez drobnoustroje.

Kolejnym ważnym aspektem jest wypracowanie odpowiednich nawyków w codziennej higienie i pielęgnacji skóry. Kosmetyki skinicer przeznaczone są dla każdego typu cery. Ich naturalny skład zapewnia odpowiednie nawilżenie, rewitalizację i regenerację skóry twarzy. W stosowaniu naszych kosmetyków istotna jest systematyczność, a na pierwsze efekty nie trzeba będzie długo czekać.

Odwiedź nas wp-cosmetics.pl

________________________________________________________________________
ARTYKUŁ SPONSOROWANY | Drogi czytelniku powyższy artykuł może być materiałem reklamowym (artykułem sponsorowanym), który został napisany lub zlecony przez reklamodawcę. 

Więcej artykułów

Popularne