Strona głównaModaModne okulary zerówki

Modne okulary zerówki

Wielu z nas uwielbia nosić modne, wyjątkowe okulary na nosie. Z oczywistych względów okres jesienny i zimowy nie najlepiej nadają się do noszenia np. okularów przeciwsłonecznych. Z pomoca jednak przychodzą do nas… okulary zerówki, które swoją estetyką i urokiem przekonują coraz więcej osób.

Jesień nie jest okresem w którym łatwo wyróznić się wyróżnić z tłumu, a tym bardziej dobrze wyglądać. Często myślimy o tym, by kupić sobie jakieś nowe ubrania, ale tęsknimy za luźnymi, eleganckimi ubraniami i dodatkami, a nie o grubych, ciepłych kożuchach czy skarpetach. Z pomocą przychodzi nam ogromny wybór okularów zerówek, który powiększa się z roku na rok. Cóż wyjątkowego jest w takich okularach?
Najmodniejsze modele okularów zerówek Okulary zerówki na rynku istnieją w tak wielu wersjach, że małe jest prawdopodobieństwo, że nie znajdziemy czegoś dla siebie. Możemy wybierać spośród kujonek, lenonek, kocich oczu, kwadratowych aż do takich, obok których nie da się przejść obojętnie. Warto jednak wiedzieć, że nie wszystkie okulary każdemu pasują. Jeśli nie jesteśmy pewni, czy okulary pasują do naszego kształtu twarzy to warto zapytać się o to sprzedawcę.
Które modele są najbardziej modne? Bezsprzecznie – już kolejny rok – najbardziej modne są owalne okulary zerówki. Najczęściej wystepują w kolorze złotym i srebrnym oraz czarnym. Im większe tym lepsze. Mogą być całkowicie okrągłe. Ich popularność zawdzięczamy Harremu Potterowi, który takie okulary miał na nosie.
Drugi najbardziej popularny model okularów zerówek to kocie oczy. Okulary te w wyjątkowy sposób podkreślają kobiecość, wyjątkowość. Są wyjątkowe z uwagi na fakt, że podobają się także wielu mężczyznom.
Kolejnym popularnym modelem są najbardziej tradycyjne kujonki. Kujonki to taki model okularów, który pasuje zarówno kobietom jak i mężczyznom. Ich popularnośc wynika z tego, że w przeciwieństwie do owalnych czy kocich oczu nie wyróżniają się tak bardzo. Wiele osób czuje się w nich komfortowo, a nie „wystrzałowo” jak w przypadku ogromnych okrągłych.
Okulary zerówki z antyrefleksem – warto czy nie?
W dobie słabego wzroku społeczeństwa, konieczności pracy z wieloma ekranami wielu z nas szuka sposobu na to, by chronić swój wzrok przed zbyt szybką jego utratą. Czy istnieją skuteczne sposoby na to? Czy można sprawić, by wielogodzinna praca z ekranem nie męczyła oczu? W tym artykule znajdziesz odpowiedzi na te pytania.
Wiele z nas nosi na nosie okulary. Niektórzy ze względu na słaby wzrok, pozostali ze względów estetycznych. Czy istnieje powód jeszcze inny niż wyżej wymienione? Otóż istnieje. Wiele osób nosi okulary na przykład w czasie jazdy samochodem, na rowerze czy na nartach. Wielu z nas korzysta z okularów także podczas pracy przy komputerze. W przypadku okularów do jazdy warto posiadać polaryzację w okularach, a do pracy przy komputerze antyrefelsku. Co nam daje antyrefleks?
Czy okulary zerówki z antyrefleksem są lepsze? Oczywiście! I to z wielu powodów. Pierwszym z nich jest to, że powłoka antyrefleksyjna poprawia widzenie w niemal każdych warunkach. W standardowych soczewkach w okularach zanim promień światła dojdzie do naszego oka częściowo odbija się od powierzchni soczewki. Odbicia te mogą powodować odblaski, które utrudniają nam widzenie. Ponadto odblaski mogą bardzo męczyć nasz wzrok. Powłoka antyrefleksyjna eliminuje wszystkie problemy związane z odbijaniem światła i zapobiega powstaniu odblasków. Drugim argumentem, który przemawia za tym, by nosić okulary z antyrefleksem jest to, że widzimy w nich wyraźniej i bardziej przejrzyście nie tylko my, ale także osoby, które na nas patrzą. Makijaż nad którym kobieta poświęciła mnóstwo czasu jest bardziej widoczny, a nasze oczy bardziej atrakcyjne. Tradycyjne soczewki bez antyrefleksu bardzo deformują nasze oczy. Okulary z powłoką antyrefleksyjną są bardzo pożądane do różnego rodzaju sesji zdjęciowych. Są bardzo popularne do zdjęć na Instagrama. Trzecim, może nie argumentem, ale elementem okularów z antyrefleksem jest to, że odbijają one światło resztkowe, które na przykład nasi rozmówcy. Odbicie te w zależności od producenta może przybrać barwę jasnozieloną, fioletową lub niebieską. Dodaje ono mnóstwo uroku.
Jak widzisz, istnieje wiele argumentów za tym, aby zakupić okulary zerówki z antyrefleksem. A Ciebie, który z nich przekonał?

________________________________________________________________________
ARTYKUŁ SPONSOROWANY | Drogi czytelniku powyższy artykuł może być materiałem reklamowym (artykułem sponsorowanym), który został napisany lub zlecony przez reklamodawcę. 

Poprzedni artykuł
Następny artykuł
Więcej artykułów

Popularne