Strona głównaUrodaRodzaje wybielania zębów

Rodzaje wybielania zębów

Bielsze zęby są podstawą w branży zdrowia i urody. Nigdy nie zobaczyłbyś modelu lub celebryty z żółtymi lub poplamionymi zębami. Spójrzmy prawdzie w oczy, bielsze zęby dają pewność siebie. Istnieje kilka sposobów, aby przeciętna osoba uzyskała bielszy i jaśniejszy uśmiech, oto najpopularniejsze.

Wybielanie: Dentysta

Zaczniemy od najdroższego końca spektrum profesjonalnym wybielaniem w gabinecie stomatologicznym. Większość dentystów używa nadtlenku karbamidu w postaci żelu i zapewnia niestandardowe tace dentystyczne formowane przez gipsowe odlewy zębów. Tace te zmniejszają ryzyko wybielenia linii z uwagi na fakt, że są one wykonane właśnie dla Ciebie. W przeciwieństwie do tego, większość zestawów domowych dostarcza ten sam nadtlenek karbamidu, tylko nie pasującą formę. Dentyści pobierają opłatę w wysokości do 1800 zł za to leczenie, głównie w celu pokrycia kosztów czasu i biura.

Żele wybielające w domu

Za znacznie niższą cenę jesteśmy w stanie uzyskać bielsze zęby w zaciszu własnego domu za pomocą zestawów domowych. Większość z tych zestawów zawiera tę samą moc nadtlenku karbamidu, co Twój dentysta lub mocniejszy preparat. Kolejną zaletą wybielania w domu jest cena. Nie płacisz dentystom ani jego pracownikom, więc zapłacisz setki mniej niż w biurze dentystycznym. Niektóre zestawy jakości mogą kosztować zaledwie 100 zł! Jedyną wadą zestawu domowego jest jakość tacy stomatologicznej, ponieważ jest to zwykle ustnik do gotowania i gryzienia. Może ci się wydawać, że są mniej wygodne niż ich odpowiednik w stomatologii.

Paski wybielające

Wyniki wybielania pasków są zwykle mniejsze niż pożądane. Znane marki i inne marki są rozczarowujące, co daje łagodny efekt w ciągu miesiąca. Problem polega na tym, że większość firm farmaceutycznych poszukuje sposobu na czerpanie zysków z jego konsumentów. W ten sposób utrzymanie słabszego produktu na półkach powoduje, że powracasz, aż do uzyskania pożądanych rezultatów. W niektórych przypadkach mogą to być miesiące lub lata.

Pasty wybielające

Wybielanie pastą do zębów wydaje się mieć niewielką lub zerową skuteczność. Ja sam niedawno przetestowałem popularną markę pasty do zębów, znaną z tego, że ma ona potencjał wybielający. Zdałem sobie sprawę, że co najwyżej jedna linia przeszłości może zawierać tylko łagodny składnik aktywny i musielibyście myć zęby przez godzinę, aby uzyskać zauważalny wynik przez okres jednego miesiąca. Wybielanie pastą do zębów wydaje się być chwytem marketingowym, który sprzedaje więcej od nas, tak chętnych do ulepszeń.

Podsumowując, prawdziwymi rywalami są tutaj zestawy do wybielania zębów dentystycznych i domowych. Zapewnią Ci pożądane wyniki w jak najkrótszym czasie. Mówiąc, że w domu zestawy do wybielania pozwalają zaoszczędzić setki dolarów i spokój i spokój własnego domu … i nie ma niesamowitych gabinetów dentystycznych.

________________________________________________________________________
ARTYKUŁ SPONSOROWANY | Drogi czytelniku powyższy artykuł może być materiałem reklamowym (artykułem sponsorowanym), który został napisany lub zlecony przez reklamodawcę. 

Więcej artykułów

Popularne