Strona głównaUrodaPoczuj się piękna

Poczuj się piękna

Każda kobieta chce się podobać. Sobie i innym. Z tego powodu, wiele pań decyduje się na poprawienie swojej urody poprzez poddanie się różnym zabiegom kosmetycznym. Salon kosmetyczny Kielce posiada bogatą ofertę zróżnicowanych zabiegów, pozwalających na zadbanie o siebie. Manicure, pedicure, odnowa biologiczna, makijaż permanentny, zabiegi na twarz, dłonie, ciało. Każda z pań może znaleźć coś dla siebie.

Od czasu do czasu, warto zapisać się do kosmetyczki. Po takiej wizycie nie tylko poczujemy się piękniejsze, ale również bardziej zrelaksowane. Godzinka czy dwie, tylko dla siebie, są niezbędne w celu zachowania dobrej kondycji psychicznej. Dlaczego więc nie spędzić ich w salonie, pozwalając doświadczonej kosmetyczce na ukojenie naszego ciała i duszy?

Zadbaj o swoje dłonie – to twoja wizytówka

Ładne, zadbane dłonie, przyciągają uwagę i pokazują, że ich właścicielka o siebie dba. Dlatego warto poświęcić swoim dłoniom odrobinę uwagi i rozpieścić je odpowiednimi zabiegami w salonie kosmetycznym. A może dodatkowo skusisz się na makijaż permanentny Kielce? Dzięki takiemu makijażowi możesz zaoszczędzić czas poświęcany na codzienny makijaż.

O dłonie można zadbać zarówno w domu, jak i u kosmetyczki. Do salonu warto się wybrać przed większymi wyjściami lub urlopem, kiedy chcemy, aby nasze ręce wyglądały perfekcyjnie bez większego wysiłku. Do wyboru mamy zabiegi odnawiające, nawilżające, odżywcze. Jeżeli zaś chodzi o manicure Kielce, niesłabnącą popularnością cieszy się manicure hybrydowy, a także stylizacja i przedłużanie paznokci za pomocą żelu. Coraz większym zainteresowaniem cieszy się również manicure tytanowy. Na rynku zagościł również manicure japoński, którego celem jest uzyskanie mocnych, zdrowych i naturalnych paznokci, poprzez wcieranie w płytkę mieszanki odpowiednich substancji odżywczych i pielęgnacyjnych.

Chcąc zadbać o dłonie w domu, wystarczy około 20 minut, najlepiej wieczorem. Zaczynamy od ciepłej kąpieli z dodatkiem olejków lub soli. Następnie, wykonujemy delikatny peeling. Później zajmujemy się skórkami, delikatnie spychając je z płytki lub ostrożnie wycinając za pomocą cążek. Paznokciom nadajemy pożądany kształt i jednakową długość. Starajmy się używać do tego celu pilników szklanych lub papierowych. Metalowe mogą prowadzić do osłabienia płytki, a w konsekwencji do rozdwajania się paznokci. Na koniec pomaluj paznokcie odżywką i nałóż na dłonie krem nawilżający. Dodatkowo, raz w tygodniu możesz stosować maskę nawilżającą lub odżywczą, aby wesprzeć delikatną skórę, znajdującą się na dłoniach.

________________________________________________________________________
ARTYKUŁ SPONSOROWANY | Drogi czytelniku powyższy artykuł może być materiałem reklamowym (artykułem sponsorowanym), który został napisany lub zlecony przez reklamodawcę. 

Więcej artykułów

Popularne