Strona głównaUncategorizedOstry seks po dżentelmeńsku - czy to możliwe?

Ostry seks po dżentelmeńsku – czy to możliwe?

Podobno połowa kobiet fantazjuje o bardziej… pikantnym seksie. Wiecie – pejcze, kajdanki, klapsy, opaski na oczy, ostrzejszy język… Oczywiście o tym samym myślą faceci (dużo więcej ponad połowę… ;)). Jak jednak dać jej to czego pragnie i nie zapaść się pod ziemię ze wstydu, kiedy zrobicie coś nie tak?

Oto przewodnik seksu po dżentelmeńsku!

Zobacz również: https://faptuba.pl/2019/06/najwieksze-gwiazdy-porno-w-sieci/

Zasady ostrego seksu – dla dżentelmenów.

1.Kiedy macie zamiar bawić się w BDSM, jeśli partnerka jest osobą “uległą” to zapamiętaj jedną zasadę – to mimo wszystko ona dominuje, ona panuje nad sytuacją i to ona decyduje kiedy przestaniecie.

2.Nigdy nie uprawiaj ostrego seksu kiedy wypiłeś kieliszek za dużo. Hamulce puszczą a wtedy bardzo łatwo o nieporozumienie i przekroczenie granic – a to może się źle skończyć…

3.Gadżety w łóżku są Wasze i tylko Wasze i nigdy ich nikomu nie pożyczacie. Utrzymujecie zawsze w należytej czynności i przechowujcie je w woreczkach.

4.Kiedy partnerka chce, byś ją związał. OK! Ale nie rób tego zbyt mocno. Zbyt mocne węzły mogą sprawić, że przepływ krwi będzie utrudniony. Między sznurkiem, krawatem, linką czy czym tam chcesz ją związać, a jej ręką musi Ci się zmieścić

palec.

5.Wiemy, że może… większości z Was nie trzeba o tym mówić, ale… ostry seks wymaga wcześniejszego doprowadzenia ciała do należytej czystości…

6.”Bezpieczne słowo” – ustalcie je już na początku. Niech to jest słowo, które na pewno nie pasuje do seksu i zaistniałeś sytuacji. “Mandarynka? Sukienka? Kubek?” – cokolwiek, byle nie kojarzyło się z seksem.

7.Po ostrej zabawie zadbaj o najważniejsze – koniec ma być czuły, łagodny i pełen miłości. Dżentelmen zawsze okazuje partnerce wdzięczność za udział w ostrej, ekscytującej, bardzo porywczej zabawie.

Nigdy nie traktuj swojej partnerki, nawet podczas najbardziej pikantnego seksu w życiu, jak traktują mężczyźni swoje „kochanki” w filmach dla dorosłych – one naprawdę nie mają nic wspólnego z życiem – i nie chcesz, żeby miały. Nie dopuść do tego, by w jakikolwiek sposób urazić partnerkę podczas erotycznych uniesień.

________________________________________________________________________
ARTYKUŁ SPONSOROWANY | Drogi czytelniku powyższy artykuł może być materiałem reklamowym (artykułem sponsorowanym), który został napisany lub zlecony przez reklamodawcę. 

Poprzedni artykuł
Następny artykuł
Więcej artykułów

Popularne