Strona głównaZdrowieOstatnia szansa - kroplówka na kaca

Ostatnia szansa – kroplówka na kaca

Spożycie nadmiernej ilości napojów alkoholowych w większości przypadków kończy się walką z syndromem dnia wczorajszego, popularnie nazywanego kacem. Choć istnieje wiele domowych sposobów na zniwelowanie nieprzyjemnych objawów kaca to nie zawsze są one skuteczne. Co zrobić w sytuacji, kiedy picie dużej ilości wody oraz soku pomidorowego zawodzi? Otóż w tym przypadku najlepszym z możliwych rozwiązań będzie skorzystanie z nowoczesnej metody terapii dożylnej, czyli kroplówki na kaca. Jakich efektów należy się spodziewać? Kiedy warto zastosować profesjonalny wlew na kaca?

Jak działa kroplówka na kaca?

Kac, z niemieckiego Katzenjammer odnosi się do nagłego pogorszenia samopoczucia na skutek wypicia zbyt dużej ilości napojów wyskokowych.
Charakterystycznymi objawami kaca są:
– bóle głowy,
– wzmożone pragnienie, uczucie suchości w ustach,
– apatia,
– bezsenność,
– dreszcze,
– potliwość,
– zaburzenia równowagi,
– rozdrażnienie,
– światłowstręt,
– nudności i wymioty,
– drżenie rąk,
– zaburzenia koncentracji,
– nadwrażliwość na hałas.

W przypadku wyżej wymienionych objawów osoby z syndromem dnia wczorajszego w pierwszej kolejności sięgają zazwyczaj po domowe metody walki z kacem, co nie zawsze kończy się sukcesem. Jak w sposób skuteczny i bezpieczny pozbyć się tych nieprzyjemnych dolegliwości? Zgodnie z opinią lekarzy specjalistów, najlepsze rezultaty przynosi podanie tzw. kroplówki na kaca. Jej największym atutem jest właściwie skomponowany skład bogaty w elektrolity, witaminy i minerały oraz mikro- i makroelementy. Z racji tego, że jest to pewnego rodzaju suplementacja podawana w postaci wlewu dożylnego, to pierwszych efektów w postaci poprawy samopoczucia należy spodziewać się już po 2 godzinach od zakończenia podawania kroplówki. Zastanawiasz się, co jest tego powodem? Otóż substancje odżywcze zawarte w kroplówce na kaca, po dostaniu się do krwioobiegu są natychmiast rozprowadzane po całym organizmie, właśnie dzięki temu terapia dożylna odznacza się tak dużą skutecznością. Więcej informacji na temat kroplówki na kaca oraz jej zastosowaniu dostępnych jest na stronie https://recovery-point.pl/usluga/wlewy-na-kaca/.

Kiedy stosować kroplówkę na kaca?

Jak się okazuje kroplówka na kaca jest wskazana nie tylko w przypadku zniwelowania dokuczliwych objawów dnia wczorajszego, ale także w sytuacji, kiedy podejmiemy decyzję o rozpoczęciu detoksu alkoholowego. O detoksie alkoholowym powinny pomyśleć osoby, które spożywały nadmierne ilości napojów alkoholowych przez dłuższy okres czasu. W takich sytuacja dochodzi zazwyczaj do zaburzenia procesu metabolizmu alkoholu, a tym samym spowolnienia jego wydalania z organizmu co jest szczególnie niebezpieczne dla naszego zdrowia. Wówczas przejście na detoks jest jedynym skutecznym sposobem na przywrócenie równowagi w organizmie.

Kroplówki na kaca są w pełni bezpieczne dla zdrowia a przy tym odznaczają się one niewiarygodną skutecznością. Czas trwania podawania wlewu trwa mniej niż godzinę, po czym pacjenci mogą bez żadnych obaw powrócić do wykonywania standardowych codziennych czynności.

________________________________________________________________________
ARTYKUŁ SPONSOROWANY | Drogi czytelniku powyższy artykuł może być materiałem reklamowym (artykułem sponsorowanym), który został napisany lub zlecony przez reklamodawcę. 

Więcej artykułów

Popularne