Strona głównaUrodaJak wybrać frezarkę do paznokci?

Jak wybrać frezarkę do paznokci?

Estetyczny manicure stał się dziś symbolem elegancji. Coraz więcej kobiet regularnie odwiedza salony piękności, dbając o wygląd paznokci. Trend ten dotyczy także mężczyzn, dla których wypielęgnowane dłonie mają również bardzo istotne znaczenie. Część osób decyduje się na samodzielne wykonanie manicure, korzystając choćby z powszechnie dostępnych w internecie poradników i tutoriali. Jednym z podstawowych elementów wyposażenia domowego salonu piękności jest frezarka do paznokci.

Sprzęt dla początkujących

Jeśli dopiero rozpoczynacie przygodę z manicure robionym w domowych warunkach, nie ma sensu inwestować w profesjonalny sprzęt. Doskonale sprawdzą się kompaktowe frezarki, jakie bez trudu kupicie w sklepach kosmetycznych. Coraz więcej tego rodzaju urządzeń pojawia się także w sieciowych drogeriach, gdzie – oprócz frezarki – znajdziecie wszystko, co jest niezbędne do domowej pielęgnacji paznokci. Komplety zawierają między innymi pilniki, wymienne frezy oraz szczegółową instrukcję wykonywania manicure.

Decydując się na zakup frezarki, zwróćcie uwagę na łatwą dostępność końcówek, czyli wspomnianych frezów, które należy dopasować do rodzaju wykonywanego manicure. Najczęściej można dokupić całe komplety różnorodnych frezów, co znacznie ułatwia zabieg. Aby bezpiecznie frezować paznokcie, urządzenie, z którego korzystacie, powinno być wyposażone w płynną regulację prędkości obrotowej. Frezarki w wersji podstawowej dostępne są już w cenie kilkuset złotych, a ich zakup – bez obciążania domowego budżetu – pomoże sfinansować pożyczka bez BIK.

Parametry i dodatkowe funkcje

Nie można zapomnieć o podstawowym parametrze frezarki, jakim jest jej moc. Do domowego wykorzystania wystarczą urządzenia o mocy 35W. Zapewniają one wydajną pracę, także przy zdejmowaniu poprzedniej warstwy lakieru. Oprócz mocy pod uwagę trzeba wziąć obroty, które powinny wynosić ok. 20 tysięcy na minutę. To parametry, jakie pozwolą wam efektywnie, szybko i bezpiecznie wykonać domowy manicure. Jakie akcesoria ułatwią pracę?

Idealnym wyborem, polepszającym komfort pracy, jest uruchamianie nożne. Możecie wówczas bez trudu włączać i wyłączać frezarkę, bez odrywania się od pracy. Decydując się na konkretne urządzenie, w którego zakupie pomoże pożyczka bez BIK – sprawdźcie także, w jaki sposób mocowane są frezy do głowicy. Powinno się to odbywać na zasadzie przekręcenia i zablokowania końcówki, co jest metodą nie tylko szybką, ale przede wszystkim wygodną.

________________________________________________________________________
ARTYKUŁ SPONSOROWANY | Drogi czytelniku powyższy artykuł może być materiałem reklamowym (artykułem sponsorowanym), który został napisany lub zlecony przez reklamodawcę. 

Więcej artykułów

Popularne