Strona głównaUrodaCo warto wiedzieć o żelu budującym do paznokci?

Co warto wiedzieć o żelu budującym do paznokci?

Pięknie zrobione paznokcie, zadbane dłonie to wizytówka prawie każdej kobiety. Czy zgadzasz się z tym, że dłonie wyglądają schludnie i czysto, gdy paznokcie są równo przycięte i wypielęgnowane? 

W dzisiejszych czasach paznokcie można robić na kilkanaście sposobów. Każda Kobieta może wybrać coś, co naprawdę lubi, a przy okazji co jej się podoba. Niektóre Kobiety malują swoją naturalną płytkę lakierem, inne nakładają hybrydę a jeszcze inne przedłużają swoje naturalne paznokcie wykorzystując do tego celu żel budujący. Dziś zajmiemy się właśnie ostatnią grupą Pań i nieco bardziej przybliżymy “zakładanie” paznokci żelowych

Żel budujący – co to takiego?

Jak sama nazwa wskazuje to nadbudowa naturalnej płytki paznokcia poprzez nałożenie odpowiedniego produktu. Dodatkowo paznokcie po takim “zabiegu” są utwardzone a co za tym idzie nie będą się łamać. Paznokieć może mieć dowolny kształt, dzięki czemu dalsza stylizacja to sama przyjemność. Na całym świecie jest mnóstwo rodzajów do wyboru – są żele podkładowe, jednofazowe, wielofazowe, budujące, itp. Wszystkie mają potoczną nazwę “żele UV” – a to dlatego, że każdy z nich utwardza się poprzez lampę uv. Jest to jedno z najpopularniejszych metod przedłużania paznokci obecnych czasów. Co druga Kobieta swoją naturalną płytkę przedłużoną ma żelem budującym. Jest to świetne rozwiązanie dla wszystkich Pań, które marzą o pięknych i długich paznokciach a swoje (z przyczyn zdrowotnych bądź mechanicznych) mają kruche i delikatne (nie nadają się do zapuszczenia).

Wybierz kolor i gotowe

Niektóre Kobiety, aby ograniczyć czas do minimum wybierają żel kolorowy bazowy, który bez użycia lakieru wygląda naprawdę dobrze. Jeśli jednak lubisz zabłysnąć i przyciągnąć uwagę innych, kolekcje lakierów są ogromne i potrzeba dużo czasu, aby zdecydować się na jeden konkretny.

Wszystko zależy od Twojej inwencji twórczej. Pamiętaj, że niezależnie jaki manicure wybierzesz, najlepiej jest go robić u osoby, która się na tym zna i dobierze odpowiednie kosmetyki.

________________________________________________________________________
ARTYKUŁ SPONSOROWANY | Drogi czytelniku powyższy artykuł może być materiałem reklamowym (artykułem sponsorowanym), który został napisany lub zlecony przez reklamodawcę. 

Więcej artykułów

Popularne