Strona głównaUrodaIdealne hybrydy na wiosenny sezon

Idealne hybrydy na wiosenny sezon

Wiosną czas na odświeżenie swojej stylizacji na paznokciach. Po ziemie, gdzie często królują ciemne mocno nasycone barwy czas na lakiery do paznokci hybrydowe w jasnych odcieniach. Poza jasnymi i delikatnymi barwami wiosną żądzą żywe kolory. Zastanawiasz się, na jakie lakiery hybrydowe zdecydować się w nadchodzącym sezonie? Podpowiadamy, jak przygotować paznokcie na wiosnę.

Jakie lakiery hybrydowe na wiosnę?

Po szarym i długim zimowym sezonie czas na wiosenne ożywienie. Czas by wszystkie lakiery hybrydowe w ciemnych barwach odstawić na bok, a zastąpić je tymi bardziej odpowiednimi na wesołą porę roku? Jakie odcienie wybrać? Kolory wybierane jesienią i zimą czas zastąpić delikatnymi pastelami, odcieniami nude lub neonami. Inspiracji odnośnie do kolorów warto poszukać w budzącej się do życia naturze. Odcienie wiosennych kwiatów, to świetne natchnienie do wykonania wiosennej stylizacji hybrydowych paznokci. Możliwości jest wiele, a w wykonaniu nowego manicure z pewnością pomogą tanie lakiery hybrydowe. Dostępne są w wielu wariantach kolorystycznych, dlatego z ich pomocą stworzysz nawet najbardziej pomysłową stylizację.

 Wzory w stylizacji hybrydowej paznokci

Wzory najczęściej wybierane wiosną to oczywiście motyw kwiatów. Delikatne zdobienia sprawdzą się na bardziej oficjalne okazję, ale również na co dzień. Wiosna to idealny moment, by wypróbować coś nowego. Najlepsze lakiery hybrydowe pozwolą na stworzenie geometrycznych, kwiatowych i orientalnych wzorów na paznokciach. Pamiętaj, że udana stylizacja to taka, która pasuje do reszty stroju. Tak więc dobierz wzór na paznokciach oraz odcień lakieru hybrydowego do swojej sukienki, marynarki lub torby.

Zadbane paznokcie na wiosnę

Manicure będzie trwały i efektowny jedynie w sytuacji, gdy będzie wykonany na zdrowych paznokciach. Dlatego przed przystąpieniem do tworzenia nowej stylizacji zadbaj o ich kondycję. Osłabić płytkę paznokcia może zła dieta, stosowanie silnych detergentów, a nawet nieodpowiednie kosmetyki. Dlatego wybierając lakiery hybrydowe tanie, warto zwrócić uwagę na ich pozytywne opinie wśród innych klientów.

________________________________________________________________________
ARTYKUŁ SPONSOROWANY | Drogi czytelniku powyższy artykuł może być materiałem reklamowym (artykułem sponsorowanym), który został napisany lub zlecony przez reklamodawcę. 

Więcej artykułów

Popularne