Strona głównaZdrowiePorady dla zdrowej, jasnej karnacji

Porady dla zdrowej, jasnej karnacji

Dla wielu kobiet wizyta w dziale pielęgnacji skóry w aptece może być równie zastraszająca jak zamawianie wszystkich skomplikowanych gorących napojów oferowanych w modnej lokalnej kawiarni. Od kontroli skazy po złuszczanie do głębokiego oczyszczania, produkty oferują dziś często oszałamiającą gamę składników i roszczeń korzyści. Jednak znalezienie docelowego rozwiązania do pielęgnacji skóry, które jest odpowiednie dla Ciebie, nie musi być trudne – w rzeczywistości przy odpowiednim wskazaniu może być dużo łatwiejsze niż zamawianie venti, chai, bezkofeinowa, waniliowa skośna latte z dodatkową pianką .

Artystka charakteryzująca się sławą Tasha Reiko Brown dzieli się wiedzą na temat najlepszych sposobów radzenia sobie z typowymi problemami związanymi z pielęgnacją skóry, przedstawiając pomocne porady dotyczące wyboru właściwych produktów:

Problem: Czy muszę złuszczać? Wydaje się to trudne.

Rozwiązanie: Jednym z najlepszych sposobów na oczyszczenie jest złuszczanie. Pobudza skórę podczas czyszczenia, nadając twarzy miły i promienny blask. Wypróbuj środki czyszczące na bazie kremu z mikroperełkami wygładzającymi skórę, które delikatnie złuszczają, aby pomóc odsłaniać świeżą, wypolerowaną skórę. Aby uzyskać najlepsze rezultaty, wykonaj małe kółka opuszkami palców zgodnie z ruchem wskazówek zegara. Zwróć szczególną uwagę na grubsze, tłuste obszary twarzy, aby uzyskać ogólną poświatę.

Problem: Nie mam zbyt wiele czasu na dbanie o moją skórę.

Rozwiązanie: Dla kobiety, która szuka skutecznego i wydajnego rozwiązania do pielęgnacji skóry, głębokie oczyszczanie może być równie proste i satysfakcjonujące jak wylewanie prostego kubka. Wypróbuj oryginalny krem ​​oczyszczający Noxzema. Sprawdzony i prawdziwy klasyk, rozpuszcza olej podczas kondycjonowania skóry, bez przesuszania, pozostawiając skórę czystą, miękką i gładką w jednym prostym kroku. Najlepszy ze wszystkich, że czujesz jego podpis eukaliptusowy wzór działa jak głęboko czyści. I ta orzeźwiająca, piękna odżywka jest dostępna w oryginalnych i dodatkowych nawilżaczach.

Problem: Nigdy nie uda mi się pokonać skaz.

Rozwiązanie: Kluczem do nie tylko pokonania, ale i zapobiegania skazom jest używanie produktów, które są głęboko czyste, ale jednocześnie są wystarczająco delikatne, aby można je było używać na co dzień. Zawsze szukaj produktów zawierających kwas salicylowy, który jest sprawdzonym składnikiem do zwalczania wyprysków i wyprysków trądzikowych. Kwas salicylowy można znaleźć w tonerach, środkach czyszczących i oczyszczających, dzięki czemu można wybrać najlepszą kombinację dla swojego stylu życia.

Problem: Podróżowanie przerywa mój schemat urody.

Rozwiązanie: Bez względu na to, jak bardzo jesteś zajęty, nigdy nie marnuj czasu na oczyszczanie twarzy w codziennej rutynie urody. Brudna skóra wygląda na nudną i ziemistą, i jest bardziej podatna na wypadanie. Wypróbuj produkty, które są zaprojektowane dla dziewczyny w podróży, takie jak wstępnie spłukane szmatki do czyszczenia, które szybko usuwają brud, olej i makijaż, zapewniając skuteczne głębokie czyszczenie.

Korzystając z tych prostych wskazówek, aby zdemodulować najczęstsze problemy związane z pielęgnacją skóry, idealny roztwór do pielęgnacji skóry powinien stać się przejrzysty.

________________________________________________________________________
ARTYKUŁ SPONSOROWANY | Drogi czytelniku powyższy artykuł może być materiałem reklamowym (artykułem sponsorowanym), który został napisany lub zlecony przez reklamodawcę. 

Więcej artykułów

Popularne