Strona głównaUrodaLakshmi - pierwsze takie kosmetyki w pełni dopasowane do Ciebie

Lakshmi – pierwsze takie kosmetyki w pełni dopasowane do Ciebie

Życie bez refleksji jest puste i pełne pozorów. Dopóki nie znajdziemy w nim przestrzeni na zastanowienie się nad otaczającym nas światem i nad nami samymi, dopóty poddajemy się kontroli ze strony naszego zewnętrznego otoczenia. Refleksje powinniśmy zacząć od siebie, od naszego wnętrza. Jak często czuliśmy, że to, co robimy, to z czym obcujemy i to, czego doświadczamy, nie pasuje do nas w pełni? To właśnie powód, dla którego nie możemy osiągnąć całkowitego szczęścia, harmonii i piękna. Dlatego powstało Lakshmi — abyśmy uczyli się rozumieć siebie lepiej, a przez to poprawiać jakość naszego życia na różnych poziomach.

Każdy z nas jest inny

Współcześnie wydaje się, że nie brakuje nam zindywidualizowanych produktów, usług czy doświadczeń. To jednak zaledwie złudzenie, które ze względu na intensywne tempo życia jest dla nas po prostu wygodne. Wszyscy potrzebujemy czasu na dogłębne poznanie i zaakceptowanie siebie. Gdzie zatem powinniśmy szukać drogowskazów, które zbliżą nas do równowagi cielesnej, duchowej, emocjonalnej i umysłowej? Okazuje się, że wiele odpowiedzi na nurtujące nas pytania znanych było już w starożytności. Zawiera je Ajurweda, starożytna indyjska nauka o długowieczności. Ajurweda opiera się na zrozumieniu faktu, że każdy z nas jest niepowtarzalnym mikrokosmosem, który istnieje w systemie zależności z naturą i całym otaczającym nas światem. Naszym życiem rządzi energia prakritii, która decyduje o naszym wyglądzie, zachowaniu, stylu życia czy sposobie myślenia. Każdy z nas także posiada w sobie trzy siły, tzw. doshe, które reprezentują nasz wewnętrzny żywioł (Pitta, Vata, Kapha). Ich układ przesądza o naszej wyjątkowości.

Fenomen kosmetyków Lakshmi

Chociaż wydaje się, że coś tak przyziemnego, jak kosmetyka nie ma znaczącego wpływu na jakość życia, zupełnie inaczej jest w przypadku kosmetyków Lakshmi. Ta jedyna taka na świecie marka powstała w oparciu o ajurwedyjską filozofię i uznanie wyjątkowości każdego z nas. Dzięki temu stworzyła szereg linii całkowicie naturalnych kosmetyków, które są w pełni dopasowane do każdego z nas na naprawdę wielu poziomach. Kosmetyki Lakshmi tworzone są z pełnym poszanowaniem przyrody w otoczeniu dziewiczej natury. Różnorodność linii pozwala dobrać cały pakiet produktów, które pozwalają dbać o nasze piękno i życiowy balans w holistyczny i dogłębny sposób. Linie Pitta, Vata i Kapha dedykowane konkretnym doshom, oraz linie takie jak Anti Age czy Lakshmi dla mężczyzn sprawiają, że wybierając kosmetyki Lakshmi otrzymujemy nie tylko najlepszą, bo dopasowaną do nas pielęgnację, ale również zestaw wyjątkowych doświadczeń.


Lakshmi nie można porównać z niczym innym. To cały system pozytywnego podejścia do życia i odnajdywania w nim głębi, która prowadzi do piękna niezależnego od trendów, sfery materialnej i innych zewnętrznych bodźców. W kosmetyce Lakshmi w centrum jest człowiek jako indywiduum ze swoim zestawem cech fizycznych i psychicznych, o różnych nawykach, potrzebach, pragnieniach i oczekiwaniach. To właśnie sekret, który stoi za kompleksowym wpływem kosmetyków tej marki na życie.

 

________________________________________________________________________
ARTYKUŁ SPONSOROWANY | Drogi czytelniku powyższy artykuł może być materiałem reklamowym (artykułem sponsorowanym), który został napisany lub zlecony przez reklamodawcę. 

Więcej artykułów

Popularne