Strona głównaModaNaszywki na ubrania jako sposób na tanie odświeżenie szafy

Naszywki na ubrania jako sposób na tanie odświeżenie szafy

W szafie przeciętnej Polki 65% ubrań jest używane rzadziej niż raz w miesiącu. Wyrzucamy tony dobrych i niezniszczonych okryć, bo “wychodzą z mody”. Takie podejście to niesamowite marnotrastwo i trzeba mu zapobiegać, ale co tu zrobić kiedy w sklepie pojawiła się już kolejna prześliczna bluzka? Z pomocą przychodzą naszywki na ubrania, czyli śliczne i tanie aplikacje mogące odmienić każdy ubiór w kilka chwil. Dzięki kolorowym aplikacjom nasze kurtki i spodnie mogą otrzymać drugie życie – a my oszczędzimy czas i pieniądze stracone na zakupy. W dodatku przyczynimy się do oczyszczenia planety – same plusy.

Naszywki na ubrania to alternatywa dla drogich zakupów

No dobrze, ale czym właściwie są naszywki? To kolorowe kawałki materiału w konkretnych kształtach. Możemy znaleźć naszywki wojskowe, różane, hippie – praktycznie każde, które się nam zamarzą. Co najlepsze, wcale nie są one drogie. Naszywki dobrej jakości zaczynają się już od 10 złotych za sztukę, co oznacza, że 2 sztuki to koszt kawy i ciastka w kawiarni. Niewielka cena za odnowienie starego ubrania w sposób, który pozwoli nam się wyróżnić, prawda?

Oczywiście, takie ozdobienie ubrania wymaga pomysłu i chwili cierpliwości – naszywki można naprasować, ale dla pewności muszą one zostać naszyte. Nie jest to praca łatwa, ale z pewnością satysfakcjonująca i kreatywna – musimy wybrać najlepsze do prezentacji naszywki miejsce, wymierzyć kąt pod jakim powinna występować, i wreszcie starannie ją przyszyć. Efekt może być świetny lub tragiczny – to zależy już tylko od nas.

Czy warto kupić naszywki w sklepie internetowym?

To zależy. Jeśli w ubraniu które chcesz ozdobić chodzisz na co dzień, to lepiej wybrać placówkę stacjonarną – szczególnie jeśli jakaś znajduje się w pobliżu Twojego miejsca zamieszkania. Jeśli jednak masz na myśli ubranie, którego nie chcesz ubierać, zdecyduj się lepiej na zakup internetowy. Większość sklepów udostępnia dokładne wymiary aplikacji, a kolorowe zdjęcia wspaniale oddają kolory. Nie musisz się więc martwić o to, czy naszywka będzie pasować – możesz wyciąć kawałek papieru o wymiarach podanych na stronie i przymierzyć w wybrane miejsce. I gotowe!

________________________________________________________________________
ARTYKUŁ SPONSOROWANY | Drogi czytelniku powyższy artykuł może być materiałem reklamowym (artykułem sponsorowanym), który został napisany lub zlecony przez reklamodawcę. 

Więcej artykułów

Popularne