Strona głównaDzieciWózek dziecięcy w wersji premium

Wózek dziecięcy w wersji premium

Cybex Priam to wiodący producent wysokiej klasy wózków dziecięcych. Konstrukcje tej marki cechują się solidnym wykonaniem, eleganckim designem i wykonane są z wytrzymałych materiałów. Mają też świetne właściwości użytkowe. Co sprawia, że cieszą się tak dużą popularnością?

Wygoda, ergonomia bezpieczeństwo

Wózek dla malucha musi być bezpieczny. Powinien skutecznie chronić dziecko przed wypadnięciem z konstrukcji, być stabilny, a poza tym skutecznie osłaniać małego pasażera przed wiatrem, promieniami słonecznymi oraz deszczem i śniegiem. Druga ważna sprawa to komfort – tutaj ważna jest wielkość posłania, jego miękkość i ergonomia materiałów, z którego wykonano materacyk i oparcia. W tych kwestiach Cybex Priam nic nie pozostawia kwestii przypadku. Konstrukcje tej marki są ergonomiczne oraz po prostu wygodne – zarówno dla dzieci, jak ich opiekunów. Dzięki temu świetnie sprawdzają się w codziennym użytkowaniu. Ich wysoka cena nie zniechęca do zakupu nawet osoby z mocno ograniczonym budżetem. Decyduje o tym duża popularność wózków Cybex na rynku wtórnym – może je odsprzedać w atrakcyjnej cenie, gdy przestają być potrzebne.

Ramy Cybex Priam

To, co jeszcze wyróżnia wózki Cybex Priam, to starannie zaprojektowane stelaże. To lekkie i bardzo wytrzymałe konstrukcje, które doskonale nadają się zarówno do mocowania na nich gondoli niemowlęcej, jak i spacerowego siedziska dla starszych pociech. Można je wygodnie składać i transportować autem. Umożliwiają również łatwe dopasowanie pozycji posłania do indywidualnych potrzeb. Marka Cybex oferuje swoje konstrukcje w kilku wersjach. Wśród nich są modele do codziennych spacerów, kompaktowe wózki turystyczne, wersje sportowe oraz warianty dla bliźniąt. Marka ma w swojej ofercie szeroki asortyment akcesoriów niezbędnych w wyprawce dla dziecka, które zwiększają funkcjonalność wózka. Wśród nich są platformy na kółkach do przewożenia starszych dzieci, osłony przeciwsłoneczne i przeciwdeszczowe, śpiworki, uchwyty na butelki i kubki, a także różnego rodzaju torby na dziecięce akcesoria lub zakupy.

________________________________________________________________________
ARTYKUŁ SPONSOROWANY | Drogi czytelniku powyższy artykuł może być materiałem reklamowym (artykułem sponsorowanym), który został napisany lub zlecony przez reklamodawcę. 

Więcej artykułów

Popularne