Strona głównaZdrowieWitaminy zbawienne dla skóry

Witaminy zbawienne dla skóry

Witaminy są niezbędnym składnikiem każdego kosmetyku zarezerwowanego do użytku skórnego. Powinny być również dostarczane wraz z posiłkami. Zapewnienie odpowiedniego ich poziomu wzmacnia wszystkie umiejętności obronne skóry, a nadplanowo poprawia jej urodę. Witaminy mają dobrotliwy wpływ na skórę, poprzez swoje działanie antyoksydacyjne, czyli zapobieganie rozrostowi wolnych rodników odpowiedzialnych za powstawanie raka skóry. Warto zwracać uwagę na zawartość w kosmetyku witamin A, E i C, ponieważ właśnie one mają największe sukcesy w walce o zdrową skórę. Witaminę A można łatwo znaleźć w owocach takich jak morele, i warzywach koloru pomarańczowego i zielonego. Witamina C jest zaś czynnikiem zabijającym wolne rodniki, dzięki czemu zapobiega przedwczesnemu starzeniu się skóry. Dodatkowo wspomaga produkcję kolagenu i zapobiega przebarwieniom skóry. Przy regularnej obserwacji swojego ciała można łatwo wychwycić sygnały informujące o braku wyżej wymienionych witamin. Należą do nich np. wysypki na skórze, bóle kończyn lub przedwczesne starzenie się skóry. Przy zaobserwowaniu powtarzającego się któregoś z nich należy udać się do specjalisty.

https://justine-in-time.pl/produkt/dr-ohhira-magoroku-krem-probiotyczny/

Krem łagodnie przenika również w głębsze warstwy skóry, nawadnia od środka. Może być stosowany do twarzy i do ciała, nadaje się do stosowania dla niemowląt i osób starszych. Śmiało można nakładać go na popękaną skórę, spierzchnięte usta, miejsce po ugryzieniu owadów, skórę z odparzeniami lub podrażnieniem, pokrzywką, wysypką alergiczną.  

Sprawdź krem probiotyczny DR OHIRRA

________________________________________________________________________
ARTYKUŁ SPONSOROWANY | Drogi czytelniku powyższy artykuł może być materiałem reklamowym (artykułem sponsorowanym), który został napisany lub zlecony przez reklamodawcę. 

Więcej artykułów

Popularne