Strona głównaUncategorizedNa co zwrócić uwagę wybierając spersonalizowane zaproszenia ślubne?

Na co zwrócić uwagę wybierając spersonalizowane zaproszenia ślubne?

Większość Par Młodych marzy o tym, aby przyjęcie ślubne było przygotowane w wyjątkowy sposób. Jednym z istotnych elementów jest wybór odpowiednich zaproszeń. Wychodząc temu naprzeciw w tym artykule przedstawiamy kilka uniwersalnych wskazówek dla Par Młodych, które są na etapie poszukiwania zaproszeń.

Dopasujcie zaproszenia do stylu w jakim zaaranżowana będzie uroczystość

Należy wybrać zaproszenia ślubne, która swoją stylistyką pasują do aranżacji przyjęcia ślubnego. Jeśli para organizuje swoje przyjęcie w otoczeniu natury, to świetnym wyborem będą zaproszenia w stylu boho z florystycznymi stawkami. Natomiast do przyjęć klasycznych warto wybrać zaproszenia minimalistyczne. Z kolei eleganckie złocone kartki są idealne do wesel w stylu glamour.

Ważne jest dodanie odpowiednich elementów dekoracyjnych. Przyciągające uwagę drobne dodatki i ozdobniki, takie jak tłoczenia, wstążki, pieczęci lakowe czy złocenia wpływają na wygląd zaproszenia i sprawiają, że nabiera ono unikalnego charakteru. Poza projektem zaproszenia warto także zwrócić uwagę na jakość papieru i kopert, tak aby całość była spójna.

Pamiętajcie o zamieszczeniu na zaproszeniu najważniejszych informacji

Na zaproszeniu muszą być zawarte odpowiednie informacje. Na zaproszeniu nie może zabraknąć informacji kto zaprasza (imiona Pary Młodej lub ewentualnie Para Młoda wraz z rodzicami) oraz kto jest zapraszany (imię i nazwisko zapraszanej osoby lub pary). Poza tym, należy wskazać adres, datę i godzinę wydarzenia. Zgodnie z zasadami etykiety, nie należy przekazywać informacji na temat prezentów lub kwiatów na zaproszeniu. Mimo to wiele par decyduje się na skromny rebus, który przekazuje informacje na temat prezentów lub kwiatów.

Na zaproszeniu muszą znaleźć się wszystkie niezbędne informacje, ale równie ważna jest czytelność. Unikaj zbyt skomplikowanych czcionek i zapewnij, aby treść była jasna i zrozumiała dla wszystkich odbiorców.

________________________________________________________________________
ARTYKUŁ SPONSOROWANY | Drogi czytelniku powyższy artykuł może być materiałem reklamowym (artykułem sponsorowanym), który został napisany lub zlecony przez reklamodawcę. 

Więcej artykułów

Popularne