Strona głównaModaCzy warto kupować specjalne ubrania do karmienia?

Czy warto kupować specjalne ubrania do karmienia?

Czy warto kupować specjalne ubrania do karmienia?

Ciężarne kobiety, które po raz pierwszy zostaną mamami, często zastanawiają się, czy warto jest wydawać pieniądze na specjalne ubrania do karmienia. Moda ciążowa i dla karmiących jeszcze parę lat temu uważana była za niepotrzebny zbytek, ale teraz pojawia się coraz więcej odzieży ciążowej, która jest wygodna, funkcjonalna i po prostu ładna. Tak samo jest z odzieżą dla kobiet karmiących.

Niezbędny element garderoby młodej mamy.

Tak naprawdę specjalna odzież dla kobiet karmiących piersią powinna być w garderobie wszystkich świeżo upieczonych mam. Takie ubrania są nie tylko wygodne i dopasowane do zmieniającego się po porodzie ciała, ale też zapewniają dyskrecję i komfort podczas karmienia piersią. Na przykład elegancka bluzka do karmienia pozwoli na swobodne karmienie piersią, jak i na szykowny wygląd w pracy. Wieczorowe sukienki do karmienia pozwolą na wyjście z karmionym dzieckiem do każdej restauracji. Dzięki specjalnym zapięciu będziesz mogła komfortowo karmić dziecko w każdej chwili.

Błędem jest myślenie, że odzież dla kobiet karmiących można nosić jedynie w czasie karmienia dziecka. Coraz częściej sukienki i bluzki ciążowe są jednocześnie przystosowane do karmienia piersią. Dzięki takiemu rozwiązaniu można nosić te same ubrania podczas ciąży i wiele lat po niej. Moda ciążowa nadąża obecnie za trendami podkreślając kobiecą figurę w każdym momencie jej życia.

Czy trudno kupić taką odzież dla kobiet karmiących?

Obecnie bardzo łatwo jest kupić odpowiednią dla każdej kobiety odzież ciążową. Istnieje wiele sklepów internetowych z odzieżą dla kobiet ciężarnych i karmiących, w których znajduje się bardzo duży wybór sukienek, bluzek do karmienia. Nie należy bać się kupowania przez internet — producenci takiej odzieży zadbali od przejrzystą i prostą rozmiarówkę. Otóż wystarczy kierować się rozmiarem noszonym przed ciążą, gdyż ubrania ciążowe mają taką samą nomenklaturę rozmiarów. Na przykład, jeśli przed ciążą nosiłaś bluzki w rozmiarze 42, to powinnaś wybrać taki sam rozmiar bluzki ciążowej. Producenci uwzględnili już ewentualne dodatkowe kilogramy.

________________________________________________________________________
ARTYKUŁ SPONSOROWANY | Drogi czytelniku powyższy artykuł może być materiałem reklamowym (artykułem sponsorowanym), który został napisany lub zlecony przez reklamodawcę. 

Więcej artykułów

Popularne