Strona głównaUncategorizedPrzedszkole naukowe na Woli — jakiego szukać?

Przedszkole naukowe na Woli — jakiego szukać?

Zastanawiasz się, które przedszkole na Woli wybrać dla swojej pociechy? Jakie kryteria wziąć pod uwagę przy wyborze  odpowiedniej placówki? Wybór przedszkola ma przecież ogromne znaczenie w kontekście organizacji czasu całej rodziny, poczucia szczęścia, a także indywidualnego rozwoju dziecka. 

Przedszkole Wola — na co zwrócić uwagę?

Szukając przedszkola na Woli, zwróćmy zatem uwagę nie tylko na bliskość placówki względem naszej pracy lub miejsca zamieszkania. Sprawdźmy, jaką ofertę edukacyjną przygotowała dana placówka oraz w jaki sposób zorganizowana jest praca przedszkola.

Przedszkole Norlandia Epic — świetne przedszkole naukowe

Przedszkole Wola, Norlandia Epic Przedszkole to przedszkole naukowe, którego praca opiera się na sprawdzonych, skandynawskich rozwiązaniach. Na każdym kroku uwzględnia się tu podmiotowość i samodzielność dziecka oraz stawia się na jego rozwój. Nauczyciele stosują w praktyce pedagogikę bliskości i w trakcie zajęć posługują się elementami metody nauczania Marii Montessori.

Atmosfera sprzyjająca samodzielności i budowaniu pewności siebie w oparciu o zabawę w  bezpiecznym, przyjaznym otoczeniu sprawia, że dzieci chętnie przychodzą do przedszkola. Każdego dnia uczą się czegoś nowego i miło spędzają czas wśród rówieśników. Przedszkole Wola, Norlandia Epic Przedszkole to placówka, którą dzieci wprost uwielbiają!

Nauka poprzez doświadczenie, przeprowadzanie eksperymentów, nacisk na czas spędzony na dworze… to wszystko sprawia, że przedszkole Norlandia Epic wyróżnia się na tle innych placówek w Warszawie. Wysoka jakość standardów nauczania jest odczuwalna na każdym kroku. Nazwa placówki nawiązuje do hasła: EPIC – osiągnięcia, rozmach i inspiracja, co ma bezpośrednie przełożenie na działanie i funkcjonowanie placówki.  Wszystkie osoby, które tworzą przedszkole, codziennie z całych sił starają się stworzyć i zapewnić dzieciom najlepsze możliwe warunki do ich indywidualnego, zrównoważonego rozwoju. Warto zapisać tu swoją pociechę.

Zajrzyj na: https://epicprzedszkole.pl/

________________________________________________________________________
ARTYKUŁ SPONSOROWANY | Drogi czytelniku powyższy artykuł może być materiałem reklamowym (artykułem sponsorowanym), który został napisany lub zlecony przez reklamodawcę. 

Więcej artykułów

Popularne