Strona głównaPozostałeNowoczesny dom - sprawdź w jakie sprzęty warto go wyposażyć?

Nowoczesny dom – sprawdź w jakie sprzęty warto go wyposażyć?

Nowoczesność to komfort użytkowania, bezpieczeństwo, a także korzystny wpływ na zdrowie i otaczające nas środowisko.

Urządzając dom czy mieszkanie, warto pamiętać, że kupowane przez nas sprzęty oprócz ciekawego designu, powinny spełniać wyżej wymienione kryteria.

Kiedy nabywamy różnego rodzaju urządzenia, warto postawić na jakość, a nie ilość oraz racjonalnie zastanowić się, co rzeczywiście będzie dobrym i potrzebnym wyborem z punktu widzenia zdrowia i dobrego samopoczucia.

Poniżej przedstawiamy listę innowacyjnych produktów, które coraz częściej goszczą w naszych domach.  Są to:

Wyciskarki do warzyw i owoców – wiadomo, że jedzenie świeżych warzyw i owoców jest zdrowe, ale nie każdy za nimi przepada. Świetnym rozwiązaniem jest więc spożywanie ich w formie soków. Oczywiście można je również kupić, ale własnoręcznie wyciśnięty napój daje gwarancję, że jest pozbawiony szkodliwych dodatków takich jak cukry, barwniki czy konserwanty.

Podstawą uzyskania pełnowartościowego eliksiru zdrowia jest dobra wyciskarka wolnoobrotowa. Takim urządzeniem jest Sybilla od firmy Welmax. Jej zalety to: duży wlot na owoce i warzywa, dwa filtry, bezpieczny mechanizm, nowoczesny silnik i 5 letnia gwarancja użytkowania. Sprzęt jest łatwy w obsłudze, a pozyskanie soku zajmuje jedynie 15 minut!

Oczyszczacze powietrza – niestety dom to nie tylko schronienie dla nas, ale także dla grzybów, pleśni, roztoczy kurzu, alergenów i innych szkodliwych substancji oraz mikroorganizmów. Wszystko to ma negatywny wpływ na nasze zdrowie i samopoczucie, dlatego bardzo dobrym pomysłem będzie zaopatrzenie się w specjalne urządzenie oczyszczające powietrze. Propozycją jest oczyszczacz powietrza Cirrus od  firmy Welmax.

Cirrus to nowoczesny sprzęt z wbudowanym jonizatorem, które zamienia szkodliwe jony dodatnie w ujemne. Takie same procesy zachodzą w warunkach naturalnych po burzy, dlatego tak przyjemnie i lekko się wtedy oddycha.

Oczyszczacz powietrza Welmax ma wykazuje bardzo szerokie działanie – zwalcza cząstki smogu, usuwa nieprzyjemne zapachy, usuwa bakterie, grzyby i pleśń, powstrzymuje rozmnażanie wirusów, eliminuje skutki działania substancji lotnych takich jak benzen czy amoniak, usuwa z powietrza pałeczki odpowiedzialne za zapalenie płuc, a także pałeczki okrężnicy czy PM10. Ponadto rozkłada formaldehydy, koncentruje jony ujemne i sterylizuje promienie UV.  Urządzenie jest bardzo ciche, ma nowoczesny wygląd, można sterować je pilotem i ustawić blokadę dla dzieci.

–  Urządzenia do mycia okien – sprzątanie to z pewnością jedno z mniej przyjemnych czynności, których podejmujemy się w domu. Jednym z najbardziej uciążliwych obowiązków jest  mycie okien. Pucowanie na mokro, sucho, pozbywanie się zacieków – na myśl o tym robi nam się słabo.

Aby zaoszczędzić swój cenny czas i nerwy warto rozważyć zakup robota myjącego okna. Dzięki niemu będziemy mieli pewność, że szyby są naprawdę czyste, a my będziemy mogli poświęcić czas na przyjemniejsze rzeczy.

Odpowiedzią na nasze potrzeby jest urządzenie Aquamenti od Welmax.

Przy jego pomocy umyjemy nie tylko okna, ale również lustra, kabiny prysznicowe lub płytki ścienne. Robot swoim mechanizmem przypomina funkcjonowanie glonojada czyszczącego akwarium.  Przy  pomocy specjalnych przyssawek sprawnie porusza się po pionowych powierzchniach i dostosowując się do ich grubości czyści je dokładniej niż jakiekolwiek ściereczki czy gąbki.

Zalety AQUAMENTI to m.in.: czujnik żyroskopowy i system nawigacji, które kontrolują ruchy robota, system Single Slide Cleaning – gwarantujący dokładne czyszczenie szkła o różnej grubości, możliwość sterowania urządzenia smartfonem, a także ekologiczność rozwiązania.

Klimatyzatory – odpowiednio wyregulowana temperatura w domu to gwarancja zdrowia, dobrego samopoczucia i przyjemnego snu. Aby zapewnić sobie ten komfort, warto mieć w mieszkaniu klimatyzator, który w gorące dni przyjemnie obniży temperaturę, a zimą ogrzeje dom.  I tu z pomocą przychodzi firma Welmax oferując produkt – Fiamotto.

Oprócz chłodzenia i ogrzewania posiada ono funkcję nawiewu. Wentylator  pracuje tu w jednej z trzech prędkości powietrza. Jego działanie nie tylko wpływa na komfort mieszkania, ale także na nasze zdrowie, ponieważ chroni przed wychłodzeniem i przegrzaniem, dzięki czemu unikniemy przeziębienia.

Wskazane urządzenia coraz częściej przestają być uważane jako zbędny luksus. Ich przydatność w czasach coraz większej liczby osób przewlekle chorych, zestresowanych i zaganianych, staje się niekwestionowana.

Pamiętajmy jednak, że jeśli chcemy cieszyć się komfortem ich użytkowania, powinniśmy postawić na jakość i sprawdzonych producentów. Dzięki temu będziemy mieli pewność, że sprzęty, w które zainwestowaliśmy to zakup na lata.

Więcej na: http://welmax.pl/nowoczesny-dom/

 

________________________________________________________________________
ARTYKUŁ SPONSOROWANY | Drogi czytelniku powyższy artykuł może być materiałem reklamowym (artykułem sponsorowanym), który został napisany lub zlecony przez reklamodawcę. 

Więcej artykułów

Popularne