Strona głównaModaNadruki na koszulkach

Nadruki na koszulkach

Trudno sobie wyobrazić szafę bez koszulki typu T-shirt. Wszyscy mamy ich dziesiątki na każdą okazję. Dodatkowo na każdej jest coś napisane. Zazwyczaj są to reklamy producenta a my jesteśmy jej bardziej lub mniej świadomymi nośnikami. Na koszulkach można też znaleźć wszelkie hasła, które kiedykolwiek, komuś wydały się ważne. Nadruki na koszulkach to nie tylko litery, to także atrakcyjne grafiki, motywy roślinne i kwiatowe a nawet urbanistyczne.

Ostatnio popularne stały się koszulki z personalizowanymi napisami. Przeważnie są one dowcipne, nawiązują do utartych haseł czy rozpoznawalnych znaków. Bywają też napisy w postaci własnych manifestacji. Czasem widać też dystans do siebie, jaki ma noszący hasło. Przykładem może być: “Stary piernik to też ciacho”.

Żeby nosić własne manifestacje, należy samemu je wymyślić i rozejrzeć się za wykonawcą takiego projektu. Firmy, które produkują takie koszulki na zamówienie, mogą umieścić na T-shircie praktycznie każdy tekst i grafikę. Jeżeli kogoś zawodzi wena, to zazwyczaj wykonawca takich nadruków ma w swojej bazie projektów wiele dowcipnych i oryginalnych propozycji. Zapewne każdy znajdzie coś dla siebie. Zazwyczaj propozycje skierowane są do wszystkich. Osoby każdej płci i w każdym wieku, mogą być zainteresowane tego typu koszulkami. W sumie to niebywała frajda nosić koszulki z własnym nadrukiem, bo może to być osobista manifestacja, wyznanie miłosne, lub komunikowanie wszystkim o stanie własnego nastroju.

Koszulki z dowcipnymi napisami mogą być świetnym prezentem na każdą okazję. Na dzień matki kupuje się zazwyczaj koszulkę z hasłem “Najlepsza mama na świecie”. Na dzień babci czy dziadka kupuje się koszulki z analogicznymi hasłami. Szeroki wybór kolorów tylko ułatwia sprawę. Nadruki na koszulkach mogą również rozbawić towarzystwo na osiemnastce. Treść nadruku może nawiązywać do tego dnia lub do ewentualnych przywar czy podejrzeń o nałogi konkretnej osoby. Koszulki z miłymi deklaracjami najchętniej wręczają sobie zakochani. Właściwie każda okazja jest dobra na tego typu praktyczny i dowcipny prezent.

Więcej na: https://extra-koszulki.pl

________________________________________________________________________
ARTYKUŁ SPONSOROWANY | Drogi czytelniku powyższy artykuł może być materiałem reklamowym (artykułem sponsorowanym), który został napisany lub zlecony przez reklamodawcę. 

Więcej artykułów

Popularne