Strona głównaModaJakie biustonosze każda kobieta powinna mieć w szafie?

Jakie biustonosze każda kobieta powinna mieć w szafie?

Jak wiadomo w szafie trzeba mieć co najmniej kilka różnych fasonów biustonoszy. Mimo to niektóre panie mają dosłownie kilka różnych modeli a z kolei inne mają szafę wypchaną po brzegi przeróżnymi fasonami. Na pewno pomiędzy jednym oraz drugim podejściem warto znaleźć kompromis. Znalezienie takiego „złotego środka” żeby jednak ułatwić wybranie tych biustonoszy, które koniecznie muszą znaleźć się w szafie w niniejszym artykule przedstawiamy garść uniwersalnych wskazówek.

Jakiego koloru nie może zabraknąć?

Po pierwsze, warto posiadać różne kolory biustonoszy. Podstawą jest stanik o cielistym kolorze, który dobrze wygląda pod różnymi tkaninami (nawet jeśli te są dosyć cienkie). Ponadto, klasyką jest biały biustonosz, który znakomicie sprawdza się pod białą bluzkę. Druga część klasyki to biustonosz czarny do ciemniejszych bluzek. Tak naprawdę pozostałe kolory również są wskazane, ale cielisty, biały i czarny to niewątpliwie zestaw podstawowy.

Elegancki biustonosz

Na co dzień warto kierować się przede wszystkim wygodą noszenia i ubierać to w czym czujemy się komfortowo. Natomiast zawsze wypada mieć w zanadrzu co najmniej kilka sztuk na specjalne okazje. Gdy przyjdzie czas na wieczorowe wyjście lub zmysłowy wieczór we dwoje to raczej barziej wskazany będzie model ozdobny, który chociaż delikatnie jest wykończony koronką.

Jakie rozdaje biustonosza to must-have?

Naszym zdaniem warto posiadać barletkę, push-up oraz biustonosz sportowy. Do tego zestawu w zależności od preferencji można dorzucić zestaw biustonoszy full cup lub half cup. To czy poszczególne rodzaje biustonoszy będą z fiszbinami czy też bez to już bardzo indywidualna sprawa. Trzeba jednak pamiętać, że prawidłowo dobrany biustonosz z fiszbinami jak najbardziej powinien dorównywać wygodą temu bez fiszbin.

Podsumowując, szafa z biustonoszami u każdej z pań wygląda nieco inaczej. Jednak pewien podstawowy klasyczny zestaw biustonoszy jest jak najbardziej konieczny. Mimo że warto mieć pewne zróżnicowanie w szafie to niemal każda z pań ma swój jeden ulubiony fason.

Więcej na temat rodzajów biustonoszy można przeczytać na https://bieliznabazarek.pl/index.php/2021/09/16/rodzaje-biustonoszy/

________________________________________________________________________
ARTYKUŁ SPONSOROWANY | Drogi czytelniku powyższy artykuł może być materiałem reklamowym (artykułem sponsorowanym), który został napisany lub zlecony przez reklamodawcę. 

Więcej artykułów

Popularne