Lampa słoik

0
1734

Po remoncie kuchni miałam ochotę wymienić lampę. Zastanawiałam się nad stojącą, wiszącą oraz kinketem. Moja kuchnia to nieduże, lecz wysokie pomieszczenie dlatego w końcu zdecydowałam się na lampę wiszącą. Wybór w sklepach stacjonarnych jak i internetowych jest naprawdę ogromny. Znowu nie mogłam zdecydować się, którą z wiszących wybrać. W końcu w internecie znalazłam sklep https://lunares.pl/ i już wiedziałam, że to jest to czego szukałam.

Dlaczego wybrałam ten sklep?

Jak w każdy sklepie oczywiście oferują szeroki wybór asortymentu. Mój wzrok przykuła lampa słoik https://lunares.pl/pl/p/Lampa-Wiszaca-Sloik-Loft-JaroLight-Duzy-E27/12174. Niby nic takiego ale do kuchni pasuje idealnie. Skromna, prosta, a zarazem nowoczesna, interesująca i pięknie oświetlającą całe pomieszczenie. Wiadomo, że w kuchni nie tylko się gotuje posiłki ale również robi przeróżne zaprawy. Dlatego oświetlenie w tym pomieszczeniu jest ważne, a lampa słoik pasuje do każdego wymiaru kuchni. Po zawieszeniu lampy na suficie moja kuchnia nabrała zupełnie inny, nowy i ciekawy wygląd.

Ogólnie polecam cały ten sklep internetowy, gdyż takiego wyboru nie znalazłam w tradycyjnym sklepie w moim mieście. Dodatkowo mogę jeszcze pochwalić ich za przystępne ceny, szybką dostawę i nienaganne zapakowanie produktu. Osobiście jestem naprawdę bardzo zadowolona ze skorzystania z oferty tego sklepu. Muszę przyznać, że nie spodziewałam się tak dobrej jakości produktu za tak niewielką cenę. Uważam, że każdy będzie tak samo zadowoleni jak ja.

 

ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Drogi czytelniku powyższy artykuł może być materiałem reklamowym (artykułem sponsorowanym), który został napisany lub zlecony przez reklamodawcę.