Lampa słoik

Po remoncie kuchni miałam ochotę wymienić lampę. Zastanawiałam się nad stojącą, wiszącą oraz kinketem. Moja kuchnia to nieduże, lecz wysokie pomieszczenie dlatego w końcu zdecydowałam się na lampę wiszącą. Wybór w sklepach stacjonarnych jak i internetowych jest naprawdę ogromny. Znowu nie mogłam zdecydować się, którą z wiszących wybrać. W końcu w internecie znalazłam sklep https://lunares.pl/ i już wiedziałam, że to jest to czego szukałam.

Dlaczego wybrałam ten sklep?

Jak w każdy sklepie oczywiście oferują szeroki wybór asortymentu. Mój wzrok przykuła lampa słoik https://lunares.pl/pl/p/Lampa-Wiszaca-Sloik-Loft-JaroLight-Duzy-E27/12174. Niby nic takiego ale do kuchni pasuje idealnie. Skromna, prosta, a zarazem nowoczesna, interesująca i pięknie oświetlającą całe pomieszczenie. Wiadomo, że w kuchni nie tylko się gotuje posiłki ale również robi przeróżne zaprawy. Dlatego oświetlenie w tym pomieszczeniu jest ważne, a lampa słoik pasuje do każdego wymiaru kuchni. Po zawieszeniu lampy na suficie moja kuchnia nabrała zupełnie inny, nowy i ciekawy wygląd.

Ogólnie polecam cały ten sklep internetowy, gdyż takiego wyboru nie znalazłam w tradycyjnym sklepie w moim mieście. Dodatkowo mogę jeszcze pochwalić ich za przystępne ceny, szybką dostawę i nienaganne zapakowanie produktu. Osobiście jestem naprawdę bardzo zadowolona ze skorzystania z oferty tego sklepu. Muszę przyznać, że nie spodziewałam się tak dobrej jakości produktu za tak niewielką cenę. Uważam, że każdy będzie tak samo zadowoleni jak ja.

 

________________________________________________________________________
ARTYKUŁ SPONSOROWANY | Drogi czytelniku powyższy artykuł może być materiałem reklamowym (artykułem sponsorowanym), który został napisany lub zlecony przez reklamodawcę. 

Więcej artykułów

Popularne