Kardiomonitory firmy – Euro-Medical – Sprawdź

0
12

F.H.U. Euro-Medical Maciej Świda
ul. Fabryczna 19
34-300 Żywiec
tel: 33-432-25-90 adres email: [email protected]

Firma euro-medical zaprasza do współpracy klientów, którzy poszukują sprzętu lub aparatury medycznej. Jesteśmy firmą handlową zajmującą się zaopatrywaniem placówek medycznych w sprzęt oraz aparaturę medyczną. W swojej szerokiej ofercie mamy monitory pacjenta, elektrokardiografy, pulsoksymetry ale również wózki do przewożenia chorych, wózki do przewozu zwłok, łóżka medyczne. Jeżeli chcesz poznać naszą całą ofertę wejdź na naszą stronę firmową. Jako firma handlowa działamy na runku już ponad 10 lat. W tym okresie zrealizowaliśmy setki projektów w sferze dostaw sprzętu dla krajowych oraz zagranicznych interesantów. Sprzęt medyczny Euro-Medical służy pacjentom w wielu placówkach na terenie kraju. Naszymi odbiorcami są szpitale, dps-y, przychodnie, prywatne gabinety oraz kliniki. Wiodącym naszym produktem , który oferujemy są kardiomonitory.
Tutaj mogą Państwo zobaczyć pełną ofertę na kardiomonitory.
Polecamy również szeroki wybór wózków reanimacyjnych : https://euro-medical.pl/wozki-medyczne
Monitory funkcji życiowych to standardowe urządzenia wykorzystywane przez pracowników służby zdrowia do oceny ogólnego stanu zdrowia pacjenta. Standardowo kardiomonitor rejestruje: Ciśnienie krwi, puls, Spo2, temp, ilość oddechów. W szczególności ich podstawowe zastosowanie polega na monitorowaniu podstawowych parametrów pacjenta podczas przebiegu zabiegów czy operacji. Dzięki zastosowaniu w naszych systemach monitorowania technologii umożliwiających dostęp do pełnego zakresu danych pacjenta, ułatwiają one podjęcie decyzji jak również pomagają oszczędzić czas poświęcany na szukanie informacji. W monitory pacjenta wyposażone są wszystkie oddziały szpitalne – sale operacyjne, sale nadzoru intensywnej terapii ale również przychodnie, gabinety zabiegowe, domy opieki osób starszych. Dostępne są na rynku również przenośne kardiomonitory, które mogą być stosowane w domach prywatnych. Wyroby te dostępne są w rożnych konfiguracjach, rozdzielczościach jak również z opcjami za dopłatą takimi jak wózek pod kardiomonitor, kapnograf czy centralne monitorowanie pacjenta. Sprawdź pełną naszą ofertę na naszej stronie internetowej.
Produkty sprzedajemy dzięki naszemu działowi handlowemu, który służy wiedzą oraz doświadczeniem naszym klientom. Ponadto zatrudniamy przedstawicieli handlowych, którzy każdego dnia odwiedzają naszych odbiorców na terenie całej Polski. Od wielu lat rozbudowujemy również siatkę sprzedaży przez firmy dystrybutorskie. Współpraca z dystrybutorami pozwala dotrzeć do jeszcze szerszej liczby klientów. Wszystkich zainteresowanych naszą marką wyrobów zachęcamy do kontaktu. Mamy dla naszych dystrybutorów korzystną ofertę do dalszej odsprzedaży, którą charakteryzuje korzystny rabat.
Zapewniamy od lat serwis naszych sprzętów. Gwarantujemy dostępność części zamiennych jak również szybką reakcję w przypadku uszkodzeń sprzętu, który został dostarczony przez naszą firmę klientom. W szczególnych przypadkach dajemy także klientowi sprzęt medyczny zastępczy aby nie zakłócać codziennej pracy przy pomaganiu pacjentom. Poznaj naszą firmę. Zadzwoń do nas i umów się na spotkanie.