Euro-medical – sprzedaż aparatury medycznej

0
114

Firma Euro-Medical powstała w 2009 r i od tamtej pory rozwija się i osiąga liczne sukcesy służąc   szpitalom, klinikom, gabinetom lekarskim oraz wszelkim jednostkom medycznym jak również pacjentom czy osobom indywidualnym. Co rok poszerzamy nasza ofertę cenową, szukamy dla was nowych rozwiązań, innowacyjnych i spełniających wszelkie nawet wygórowane wymagania. Pracujemy z setkami firm, nie tylko krajowymi ale również partnerami zagranicznymi, co czyni naszą ofertę handlową niezwykle bogatą w współczesne nowinki w branży medycznej.  Setki technologów a także inżynierów z całego świata silnie pracują na bogactwo i sukces naszej oferty handlowej. Posiadamy bardzo zgrany i pragnący ciągłego rozwoju team handlowców oraz wsparcia sprzedaży. Dzięki licznym szkoleniom mamy wiedzę, aby jak najlepiej służyć pomocą klientowi podczas procesu zakupowego. Potrafimy doradzić klientowi sprzęt czy aparaturę medyczną zważając na indywidualne potrzeby Klienta, warunki lokalowe, jak i nawiązując do państwa budżetu. Dobrze wiemy, że nie zawsze drogie rozwiązanie jest najlepsze, dlatego proponujemy rozwiązania dobrane pod państwa preferencje.  Przez lata pracy na rynku polskim wykonaliśmy miliony rozmów z klientami, toteż nasz zespół może nosić miano ekspertów pod każdym względem. Potrafimy doradzić klientom najlepsze rozwiązania ze wskazaniem optymalnego budżetu jakim określony klient dysponuje.

Poznaj ceny sprzętu medycznego w EURO-MEDICAL

Nie zawsze najdroższe rozwiązania są najlepsze, dobrze więc mieć podczas zakupów  doradcę, który rozumie wasze oczekiwania, widział wszelkie wymagania i dostosuje rozwiązanie mając pod uwagą twój budżet.  Przez te wszystkie lata pracy wprowadziliśmy na krajowy rynek wiele wyrobów sprzętu medycznego, setki łóżek, szafek przyłóżkowych , wózków do przewozu chorych, szaf medycznych, foteli ginekologicznych elektrycznych, wózków medycznych i innych sprzętów. A także niezliczone ilości aparatury medycznej, między innymi monitorów pacjenta, aparatów EKG, pulsoksymetrów, aparatów ktg oraz wiele,  wiele innych. Pragniemy podziękować interesantom za zaufanie przez te wszystkie lata. Będziemy nadal strać się dla was, rozwijać ofertę cenową, szukać nowości, innowacyjnych rozwiązań. Serdecznie zapraszamy na naszą stronę internetową.

Mieścimy się na samym południu kraju, mamy stosunkowo duży magazyn, co umożliwia nam na utrzymanie sporych ilości sprzętu oraz aparatury medycznej, wiąże się to z krótkimi terminami realizacji waszych zamówień, co wyróżnia naszą firmę na tle firm konkurencyjnych.  Jak wiemy termin realizacji jest istotnym czynnikiem jeżeli chodzi o wybór sprzętu czy aparatury medycznej przez klienta.  Serdecznie zapraszamy do kontaktu z nami telefonicznego czy poprzez stronę www, umieściliśmy na niej chat- dzięki czemu możecie Państwo mieć kontakt z nami na żywo. Czekamy na państwa: www.euro-medical.pl  . Zachęcamy do współpracy.